محل تبلیغات شما

17 مدل گوشواره سنگ دار جذاب ودیدنی

گوشواره سنگ دار زیبا

گوشواره های سنگ دار در هر مدل که باشند زیبایی خیره کننده ای به علت سنگ هایی که در آن کار شده اند دارند. همیشه گوشواره دربین مصنوعات طلا بیشترین استفاده را داشته است زیرا در تیپ و شخصیت یک انسان تاثیر بسزایی دارد. اگر در مطبوعات تلوزیون نگاه کرده باشید خانم هایی که در راس کارها قرار دارند اغلب ساده همراه با یک گوشواره سنگ دار دیده می شوند. گوشواره های سنگ دار در انواع مدل ها ی مختلفی در بازار هستند که بسته به سلیقه شما هست که کدام را انتخاب کنید. در گوشواره  چند نمونه ی زیبا از گوشواره های سنگ دار را معرفی می کنیم تا ببینید چه مدل گوشواره هایی به شما می آید.

بنا به گفته یکی از خانمها: من برای اینکه خیلی ضرر نکنم طلای دسته دوم می خرم که نگین و سنگ نداشته باشد تا بتوانم بعد از مدتی که طلا هایم جمع شدند آنها را بفروشم و کالای دلخواه را بخرم . ولی در مورد گوشواره نظرم فرق می کند گوشواره میخی سنگ دار را خیلی دوست دارم که سنگش الماس یا بلریان باشد یا اگر نخواهم هزینه کنم سنگ اتمی سفید را روی طلای زرد ترجیح می دهم. »

گوشواره بلریان

طراحی‎های شگفت انگیز گوشواره

انواع مدل گوشواره مردانه

سوراخ دوم گوش را در کدام بخش گوش ایجاد کنیم

سنگ ,گوشواره ,دار ,مدل ,های ,هایی ,سنگ دار ,گوشواره سنگ ,مدل گوشواره ,های سنگ ,گوشواره های

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ادب پژوهی دنیای مقاله نغمه های انتظار whistsublivi Melissa's site وبلاگ خبری سرگرمی ومپایر budhthosutu فروشگاه سالیان | لوازم آرایشی و بهداشتی rooitenmapho toculita